14° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Sayın Binali Yıldırıma’a Muhteşem Karşılama.

AKP - 28 Şubat 2019 12:41 A A

Binali Yıldırım bugün seçim çalışmalarını Çekmeköy’de sürdürdü. Yıldırım sabah saatlerinde kadın seçmenlerle bir araya geldikten sonra, AK Parti Çekmeköy ve MHP Çekmeköy ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

 

Ardından Hacı Bektaş-ı Veli Taşdelen Cemevi’nde 92 yaşında hayatını kaybeden Şahhanım Sarıbal’ın cenaze namazına katılan Yıldırım, daha sonra Reşadiye Köyü Merkez Camii’nde 47 yaşında hayatını kaybeden Kadri Demir ve 86 yaşında hayatını kaybeden Fahriye Aydın’ın cenaze namazına katıldı. Binali Yıldırım namaz sonrası Çekmeköy Reşadiye Altan Yazıcı

İlkokulu’ndan gelen davet üzerine okula giderek, 2/B sınıfına uğradı. Yıldırım, öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Yıldırım ardından, yine Reşadiye’de bulunan hindi fabrikasını ziyaret eti. Yıldırım’ı fabrikada çalışan işçiler karşıladı. Binali Yıldırım burada kısa bir konuşma da yaptı.

 

 

 

 

 

TAŞDELEN’DE KONUŞTU

Binali Yıldırım, Çekmeköy Taşdelen’de AK Parti otobüsü üzerinde çevrede toplananlara hitap etti. Yıldırım, “Dünyada metrolar arasında yarışma oldu. Makinisti olmayan, sürücüsü olmayan dünyanın en iyisi seçildi. Çekmeköy’e de en iyisi, en güzeli yakışır” dedi. taşdelen miting alanına çok sayıda arkadaşı ve stk  yöneticileri ile  katılan   Yücel Yalçınkaya ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi

Çekmeköy taşdelen meydanında sayın büyükşehir belediye başkan adayımız başkanımız binali Yıldırım beye güzel bir karşılama ve teveccüh vardı bizlerde sayın milletvekillerimizle İl yöneticilerimiz meclis üyelerimiz ve arkadaşlarımız da hazır bulunduk durmak yok yola devam tüm dostlara selam ve sevgiler.

Bu haber 1034 kez okundu.
AKP - 12:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: