14° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Söze Gerek Yok

Yalçınkaya kimdir

İstanbul Anadolu yakasında başarılı çalışmaları ile her kesimin beğenisini kazanan Yücel Yalçınkaya İstanbul Ak Parti 1. Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

Çekmeköy AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar hiçbir ödün vermeden davasına hizmet etmiştir.

ÇEKBİAD Genel başkanı Yücel Yalçınkaya, 15 Temmuz’u her zaman hatırlayacaklarını dile getirerek, o günün unutulmaması için 15 Temmuz Akşamı sokaklarda olacaklarını bildirdi.
15 TEMMUZDA SOKAKLARDA BÜYÜK TÜRKİYE VARDI, TÜRK MİLLETİ VARDI

15 Temmuz ve Yücel yalçınkaya

Yücel Yalçınkaya, AK Parti’den Çekmeköy Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

Yücel Yalçınkaya, AK Parti’den aday adayı Yücel Yalçınkaya, Çekmeköy Belediye Başkanlığı için aday adayı olduİSTANBUL – Çekmeköy’de başarı çalışmalara imza atan ve bölge halkının yakından tanıdığı bir isim olan Yücel Yalçınkaya, AK Parti’den Çekmeköy Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu

SLDE2
Belediye Başkanı Aday Adayı

Yalçınkaya, başvuru dosyasını AK Parti İlçe Başkanlığına teslim etti.

Başvuru dosyasını teslim etmeden önce konuşma yapan Yalçınkaya, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin ülkemize partimiz ilimize ilçelerimize ve belediyemize aday adaylığımızın hayırlı olmasını diliyorum

Çekmeköy AK Parti Belediyesi Başkan aday adayı olarak huzurlarınıza geldim”

Başvuru dosyasını teslim etmeden önce konuşma yapan Yalçınkaya, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin ülkemize partimiz ilimize ilçelerimize ve belediyemize aday adaylığımızın hayırlı olmasını diliyorum. 

https://www.youtube.com/watch?v=wcVRgC-5ask

Yalcınkaya Çekmeköy Vizyonu

“Yaşanılabilir bir Çekmeköy, insanların gönüllerinin alındığı bir Çekmeköy huzurun ve mutluluğun hissedilebildiği bir Çekmeköy, gençlerine istihdam sağlayabilen bir Çekmeköy, kendi kaynakları ile yönetilebilen bir Çekmeköy.

y6
Millet Aday Adayı
cropped-s1-2.jpg
cropped-resim1-1.jpg
0b9d0d1a-6ff9-4513-8e37-4644c7a7c2e1


Detay

İletişim

Yücel Yalçınkaya Blog Aittir

Tasarım Farge Web Tasarım Doğrudan Pazarlama…


%d blogcu bunu beğendi: