14° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Ordu’nun gücü bir kez daha farklılığıyla ortaya çıktı

STK - 22 Mart 2019 17:23 A A

Gecede konuşma yapan Çekmeköy Ordulu dernek başkanları  Yücel Yalçınkaya’yı konuşma yapmak üzere kürsüye davet ettiler.

Ordu’dan Çekmeköy’e gelip, hayatına burada devam eden, ailesini burada kuran ve Çekmeköy için gecesini, gündüzüne katan Ordulu hemşerilerimiz bizim için çok değerli. Çekmeköy ‘te hepimiz bir aileyiz diyerek konuşmasına başladı.

Yalçınkaya “Bu düşünceyle de hareket ediyor ve Çekmeköy’ün geleceğini hep birlikte oluşturuyoruz. Çekmeköy Ordulular hep birlikte uyum içerisinde çalışmaya devam ediyor,bizde sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz.”

Çekmeköy’de yapmak istediğimiz çok şey var. Ordulu’lar olarak, Öncelikle hata yapmadan, merdivenleri basamak basamak sağlam bir şekilde çıkmak istiyoruz. Sağlam zeminler oluşturarak daha iyi yerlere gitmek istiyoruz”

Yalçınkaya konuşmasında “Birlik ve beraberlik bizim için olmazsa olmazımızdır” dedi.

Yalçınkaya konuşmasında “Doğduğumuz yeri düşünürken doyduğumuz yer için ne yapıyoruz.” diye özellikle vurguladı.

İnsanların hem doğduğu yeri hem de doyduğu yeri unutmaması gerekir. Sizler hepiniz ekmek parası için doğduğunuz topraklardan buralara gelmişsiniz.

Yalçınkaya, Şimdi hem bu topraklara sahip çıkmalısınız hem de doğdunuz topraklara sahip çıkmalısınız. diye vurguladı.

Ben bu yönüyle derneklere çok önem veriyorum dedi. Memleketinizden kaç kilometre uzakta birlik beraberlik duygularıyla bir arada yaşıyoruz

Ben Yücel Yalçınkaya olarak  bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada sizlerin yanında olacağım

 

Yalçınkaya Öncelikle şehir ve kent kültürünü, şehirde yaşamanın gerekliliğini, buralara sahip çıkılması, korunması gerektiğini  Ordulu Hemşehrilerimize  anlatmaya çalışıyoruz” deyerek Ordulu Hemşehrilerimiz Gerek genel siyasette ve Yerel Yönetimlerde daha fazla temsil edilmelidir dedi…

Yalçınkaya” Vatan sever, millet sever Ordulu hemşerilerim. Sizler her zaman her yerde kendinizden bahsettirir ve konuşturursunuz. Ne olursa olsun bu ülkenin bayrağı tek, vatanı tek, milleti tek dir.

Ordulular’da ki bu  sevgi, bu kardeşlik her şeyin önüne geçecektir. Değerli Ordulular her zaman birliğinizi bozmayın. Bozmak isteyen kim varsa onlara da fırsat vermeyin. Birinizi sevin ve sayın ki birilerinin size kem gözle bile bakma cesaretini kırmış olursunuz” diyerek duygulu konuşmaları alkışlarla kesildi.

Yalçınkaya, konuşmasında, Ordulu bütün siyasi partilerde meclis üyesi kardeşlerim var.Hepsini kutluyor vr başarılar diliyorum dedi.

Bu geceyi düzenlenmesine ön ayak olan Ak Parti Meclis Üyesi Adayı Hamza Çoban ve Ahmet Çağlar’ özellikle teşekkür ediyorum

Bu iki yiğit Ordu’nun çocuklarıdır. Bizim bağımızda yetişmiştir. Kendilerine başarılar diliyorum dedi.

Yalçınkaya, devamında Çekmeköy’deki  Ordulu ve Diğer İl Derneklerine şöyle seslendi, bana her zaman her yerde destek olan bu gönül dostlarımı saygıyla selamlıyor, şükranlarımı arz ederim dedi..

Yalçınkaya konuşmasını sonlandırıken, Ordulu’lar Vatanseverdir, Milliyetçidir, haksızlığı kabullenmeyen, zulme eğilmeyen, güce boyun bükmeyen soylu tavırları gıpta edilecek ve asla unutulmayacak bir mücadele onurunu belgelemiştir, diyerek büyük alkış aldı.

Protokol konuşmalarında genel olarak “Ordu’nun gücü bir kez daha farklılığıyla ortaya çıktı sözleri” ise gecede en dikkat çekenlerinden oldu.

Çekmeköy  Belediye başkanı Ahmet Poyraz, Milletvekilleri Temel Coşkun,  Çekmekeöy Belediye Başkanları Fatih Sırmacı, Ahmet Epli, Şahamettin Yüksel, Ak Parti İlçe Başkanı Salih Kırıcı, Mhp İlçe Başkanı Cenap Yağmur, Aydef, Platform başkanları, kısa selamlama konuşmaları yaptılar

Bu haber 672 kez okundu.
STK - 17:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: